Ogłoszenie

Zapraszamy na nowe forum:
Centrum Survivor w Sieci

.

#1 2013-07-22 23:28:02

 Roxy

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-27
Posty: 542

Ogłoszenia

1. Z dniem dzisiejszym (22.07.2013) administracja forum postanowiła, że wszelkie działy, poza działem formalności, będą dostępne dopiero po zalogowaniu się bądź zarejestrowaniu się.

2. Osoby chętne do udziału w internetowych edycjach, które są tutaj po raz pierwszy i nigdy jeszcze nie grały mogą zgłosić się w TYM TEMACIE. Przyszłym prowadzącym będzie łatwiej was znaleźć

3. Konta, osób zarejestrowanych tylko po to, żeby sobie 'pooglądać' będą usuwane po 7 dniach niepisania. Pamiętajcie jednak, że nie jest to forum dyskusyjne, ani forum stritce związane z reality show Survivor. Nie jest to również forum do reklamowania stron internetowych czy gier odbywających się na innych portalach, nie związanych w ogóle z naszymi edycjami/graczami.

4. Osoby, które chciałyby założyć temat z edycją, którą planują bądź edycją innej gry skierowanej dla naszych userów, proszone są o zgłoszenie tego komuś z administracji, żebyśmy wiedzieli o tym.

5. Posiadacze podpisu lub osoby, które mają zamiar zrobić sobie podpis na tym forum proszone są o wstawianie animacji/obrazków max 300x150. Większe animacje/obrazki będą usuwane przez administrację.


'Wolę być wredna, ale lojalna niż przesadnie miła, ale fałszywa'

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
poradnikseo.edu.pl czarny terier rosyjski charakter remonty tarasów warszawa forum fishingsuperstars